تهویه آران انرژی
یکشنبه , مهر ۲۵ ۱۴۰۰
خانه - چیلر تراکمی - فروش چیلر تراکمی در تهران

فروش چیلر تراکمی در تهران

چیلر تراکمی در کارخانه جات متعددی شهر تهران، طراحی و تولید و  برای فروش آماده می شود. این دستگاه ها در نمونه های متفاوتی هستند که با سطح کیفی عالی در دسترس مشتریان قرار می گیرد. فروش چیلر تراکمی که از جمله دستگاه های خنک کننده می باشد در کشور بسیار چشمگیر می باشد که مشتریان می توانند آن ها را در نمونه های مختلفی تهیه کنند.

فروش چیلر تراکمی

انواع چیلر های تراکمی در بازار

 1. چیلر تراکمی با کمپرسور اسکرال
 2. چیلر تراکمی با کمپرسور رفت و برگشتی
 3. چیلر تراکمی با کمپرسور اسکرو
 4. چیلر تراکمی با کمپرسور سانتریفیوژ

فروش چیلر تراکمی

مدل های چیلر تراکمی

شرکت های تولیدی بسیاری در کشور ما و دیگر کشور ها وجود دارد که به تولید انواع مختلف دستگاه ها مشغول می باشند. نمونه ای از این دستگاه ها دستگاه چیلر است که اگر بخواهیم کارایی آن ها را تعریف کنیم خوب است ذکر شود که این دستگاه ها با گرفتن گرمای آب و تبدیل شان به آب سرد موجب خنکی آب می شوند. قیمت فروش چیلر تراکمی در مدل های مختلف، متغیر می باشد.در ادامه مطلب انواع مدل های چیلر تراکمی را نام می بریم که به قرار زیر است:

 • مینی چیلر
 • چیلر آب خنک
 • چیلر هواخنک

فروش چیلر تراکمی

تولید چیلر تراکمی

چیلر تراکمی را در بازار های کشور مان در انواع و اقسام مختلفی ذکر کردیم. می دانیم که هر کدام از دستگاه ها دارای ویژگی های خاصی هستند که بر همین اساس مورد استفاده قرار می گیرد. تولید و فروش چیلر تراکمی در کشور ما و دیگر کشور ها به صورت سفارشی انجام می شود تا نیاز بازار ها بر طرف شود و دیگر کمبودی در بازار ها احساس نشود. در ادامه مطلب شرکت های تولیدی مطرح مورد نظر را ذکر ی کنیم که به قرار زیر است:

 • شرکت تولیدی چیلر های تراکمی کریر
 • شرکت تولیدی چیلر های تراکمی دانفوس
 • شرکت تولیدی چیلر های تراکمی هیوندای
 • شرکت تولیدی چیلر های تراکمی اشنایدر
 • شرکت تولیدی چیلر های تراکمی بی کلد.

فروش چیلر تراکمی

فروش چیلر تراکمی در تهران

چیلر تراکمی در شهر های مختلفی از کشور مان به فروش گذاشته می شود. نمونه ای از این موارد شهر تهران است که محصولات را در بالا ترین درجه کیفی در دسترس بازار های اینترنتی و شهری قرار می دهد. فروش چیلر تراکمی در این سایت اختصاصی تاسیسات و سیستم های تهویه مطبوع با گارانتی معتبر، خدمات پس از فروش و همچنین قیمت مناسب می باشد.مشتریان گرامی جهت اطلاع از آخرین قیمت چیلر تراکمی و همچنین خرید انواع چیلر می توانند با کارشناسان ما در ارتباط باشند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید با مناسب ترین قیمت و بالاترین بازدهی با ما در ارتباط باشید:
مشاور فروش
راه های ارتباطی:
مدیر فروش: 09121714273
شماره تلفن :02128424854
آدرس کانال: Aranenergyco@
پست الکترونیکی:info@chillerco.ir

مطلب پیشنهادی

کار چیلر تراکمی

اصول کار چیلر تراکمی چیست

کار چیلر تراکمی در صنایع بسیار مهم می باشد و از طرفی بسیار پراهمیت که …