گردو هاوارد باعث تقویت حافظه در افراد آلزایمری می شود

هسته گردو هاوارد در اندازه متوسط رشد می‌کنند که درشت و گرد شکل هستند، رنگ گردو ها روشن شفاف و زیبا می‌باشند. وزن میوه گردو به طور میانگین حدود 14/3 و وزن مغز آن 7/2 گرم می‌باشد، که دارای طعم طبیعی و دلچسب هستند. نهال گردو در برابر سرمای زیاد مقاوم بوده و محصول بر روی جوانه های جانبی رشد و بارور می‌شود.

گردو سرشار از آلفا لینولنیک اسید، یک اسید چرب امگا 3 گیاهی است. گردو همچنین دارای ترکیبات پلی فنلی بیشتری نسبت به سایر مغزها است.

هم اسیدهای چرب امگا 3 و هم پلی فنول ها غذاهای ضروری برای مغز شما هستند. مطالعات سطوح پایین امگا 3 را با اختلالات خلقی مرتبط می‌دانند و در نتیجه گردو می‌تواند به ثبات خلق و خو و از بین بردن افسردگی یا اضطراب کمک کند.

گزارش‌ها حاکی از آن است که مداخلات تغذیه‌ای زودهنگام و بلندمدت با گردو ممکن است اثرات مفیدی در حفظ عملکرد شناختی و محافظت در برابر زوال شناختی مرتبط با افزایش سن داشته باشد. همچنین خطر را کاهش می دهد، شروع را به تاخیر می اندازد، یا اختلال شناختی و پیشرفت زوال عقل را کند می کند.

گردو

گردو حاوی آنتی اکسیدان های قوی و ویتامین E است که می تواند پوست شما را سالم و انعطاف پذیر نشان دهد. علاوه بر این، ویتامین E به مبارزه با آسیب رادیکال های آزاد ناشی از استرس اکسیداتیو کمک می کند.

رادیکال های آزاد به سلول های پوست شما آسیب می رسانند و منجر به پیری زودرس و سایر مشکلات پوستی می شوند. بنابراین، مصرف گردو ممکن است به بهبود سلامت پوست شما کمک کند. روغن گردو یک درمان عالی برای پوست های خشک و کدر است. پوست را از درون تغذیه می کند و آن را مرطوب نگه می دارد.

تحقیقات نشان داده است که گردو سرشار از اسیدهای چرب ضروری است که می تواند متابولیسم را افزایش داده و به هضم، رشد، رشد و سایر فرآیندهای متابولیک کمک کند.

یک مطالعه نشان می دهد که مکمل غذایی 45 گرمی گردو به مدت 16 هفته ممکن است وضعیت سندرم متابولیک (MetS) را با افزایش غلظت HDL-C و کاهش سطح گلوکز ناشتا بهبود بخشد.

استرس اکسیداتیو و التهاب دلایل کلیدی در ایجاد شرایط مرتبط با افزایش سن مانند زوال عقل هستند. گردو حاوی اجزای متعددی است که اثرات افزودنی یا هم افزایی در سرکوب التهاب و آسیب اکسیداتیو دارند.

التهاب همچنین منجر به بسیاری از بیماری های دیگر مانند دیابت، آرتریت روماتوئید، تصلب شرایین و آلرژی می شود. مصرف روزانه گردو می تواند به مبارزه بهتر با این بیماری ها کمک کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.