کاشی استخری نارنجی باعث غرق شدن کشتی تایتانیک شد

این محصول علاوه بر رنگ گرم و بسیار زیبایی که دارد کاشی استخری نارنجی سبب ظرافت بخشیدن به محیط استخر می شود و جلوه ای تازه به این محیط می دهد. این محصول نه تنها در کف و دیواره استخر قابل استفاده است بلکه می توان برای نماهایی مانند آشپزخانه و سایر فضاها از آن استفاده کرد.

طیف وسیعی از سنگ های طبیعی بسیار گسترده است: گرانیت، تخته سنگ، سنگ آهک، کوارتزیت، مرمر یا حتی گنیس. می توان آن را در بافت ها، فرمت ها یا رنگ های مختلف یافت تا تمام سلیقه ها و نیازهای مشتری را برآورده کند.

برای اجرا، اغلب به صورت چسباندن روی دال بتنی با چسب Flex نوع C2S است، اما اگر سنگ طبیعی کالیبره نشده باشد، یک لایه گذاری سنتی با آب بندی روی دال، روی دال بتنی انجام می دهیم.

سنگ طبیعی مقاوم در برابر لغزش، نگهداری آسان، زیبایی، مقاوم در برابر آب، کلر و نمک است. سنگ با خانه و محوطه سازی هماهنگ است. این یک جنبه بسیار معتبر به تراس می دهد.

کاشی

در دسترس بودن انواع، پرداخت ها و بافت ها به آن اجازه می دهد تا با بسیاری از فضاهای تزئینی سازگار شود. نگهداری آسان، همچنین بسیار مقاوم است و طول عمر بسیار بالایی دارد. توصیه می شود از روکش های غیر لغزنده استفاده کنید زیرا سنگ های صیقلی لغزنده هستند.

رطوبت همچنین باعث افزایش چسبندگی سنگ آهک به دیواره های استخر شما می شود. بنابراین، اگر سیستم تخلیه شما به روز نیست، بهتر است خود را به سمت صفحات چوبی هدایت کنید. رطوبت را بهتر از بتن جذب می کند.

این سومین پارامتری است که باید در نظر بگیرید. استخر شنای شما با حجم قابل توجهی آب و شناگران وزن قابل توجهی خواهد داشت . بنابراین، اگر استخرهای بزرگ دارید، دال های بتنی توصیه می شود.

این معیار مخصوص دقیق ترین ها و دوستداران چیزهای خوب است. بنابراین، می توانید کاشی ها را با استخر و همچنین باغ خود هماهنگ کنید. رنگ، جنس، شکل، الگوها یا حتی بیشتر، می‌توانید معیارهایی را که می‌خواهید در این دسته ایجاد کنید فهرست کنید.
چوب سبک زیبایی به استخر شما می دهد، در حالی که بتن ظاهری کاملا مدرن و امروزی ارائه می دهد. پس انتخاب کنید و از دال استخر جدید خود نهایت استفاده را ببرید.

این اولین معیاری است که باید در نظر گرفت. بله، گرما دیواره های استخر شما را ضعیف می کند. دال این گرما را جذب می کند تا از استخر شما محافظت کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.