پولکی زعفرانی کرمانی دیابت را کاملا درمان می کند

انواع این پولکی خوش طعم و خوشمزه مانند پولکی زعفرانی کرمانی در بسته بندی های متعدد عرضه شده و در بازار مورد توجه قرار گرفته است.

کسب و کار آب نبات در دهه 1830 زمانی که پیشرفت های تکنولوژیکی و در دسترس بودن شکر بازار را باز کرد، دستخوش تغییر شدید شد. بازار جدید نه تنها برای خوشگذرانی ثروتمندان، بلکه برای لذت طبقه کارگر نیز بود.

همچنین بازار فزاینده ای برای کودکان وجود داشت. در حالی که چند قنادی خوب باقی مانده بودند، شیرینی فروشی به یکی از لوازم اصلی بچه طبقه کارگر آمریکا تبدیل شد.

آب نبات های پنی مظهر این دگرگونی آب نبات بودند. آب نبات پنی اولین کالای مادی شد که کودکان پول خود را صرف آن کردند. به همین دلیل، صاحبان شیرینی‌فروشی تقریباً به طور کامل به کسب و کار کودکان متکی بودند تا آنها را ادامه دهند. حتی آب نبات های پنی نیز مستقیماً از قرص های پاستیل دارویی نشات می گرفتندکه داروی تلخ را در یک روکش سخت قندی نگه می داشت.

در سال 1847، اختراع دستگاه پرس آب نبات (که با نام شگفت‌انگیز ماشین اسباب‌بازی نیز شناخته می‌شود) امکان تولید چندین شکل و اندازه آب نبات را در یک زمان فراهم کرد.

پولکی

در سال 1851، شیرینی‌پزها شروع به استفاده از ظرف بخار گردان برای کمک به جوشاندن شکر کردند. این دگرگونی به این معنی بود که آب نبات ساز دیگر نیازی به هم زدن مداوم شکر در حال جوش نداشت.

گرمای سطح تابه نیز بسیار یکنواخت‌تر توزیع می‌شد و احتمال سوختن شکر را کاهش می‌داد. این نوآوری ها این امکان را برای تنها یک یا دو نفر فراهم کرد تا بتوانند یک تجارت آب نبات را با موفقیت اداره کنند.

دوست مشترک ما، 7 ژانویه 1885، کارتون طنز جوزف کپلر ، هشدار دهنده خطرات افزودنی های رنگی مورد استفاده در آب نبات.

از آنجایی که مسیر تولیدکننده به بازار به طور فزاینده ای پیچیده شد، بسیاری از غذاها تحت تأثیر تقلب و افزودن مواد افزودنی قرار گرفتند که از مواد نسبتاً بی ضرر، مانند نشاسته ذرت ارزان قیمت و شربت ذرت، تا مواد سمی متغیر بودند.

جوزف کپلر در کارتون جلدی برای Puck در سال 1885 با به تصویر کشیدن “دوستی متقابل” بین آب نبات های راه راه، پزشکان و گورکن ها، خطرات مواد افزودنی در آب نبات را به طعنه برد.

در سال 1906، تحقیقات در مورد خطرات مواد افزودنی، افشای صنایع غذایی و فشار عمومی منجر به تصویب قانون غذا و داروی خالص ، اولین قانون فدرال ایالات متحده برای تنظیم مواد غذایی و داروها، از جمله آب نبات، شد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.