پالت های پلاستیکی کوچک تقلبی باعث کوری یک انسان شد

پالت جادار بوده و کاربری بسیار خوبی دارد، پالت های پلاستیکی کوچک بسیار مورد تایید بوده و محصولی استاندارد می باشد، پالت ها از موادی سالم و نو تولید شده و در آزمایشگاه کارشناسان آن ها را تایید می کنند.

با داشتن قفسه بندی های گوناگون در انبار، می توانیم محصولات خود را طبق کد، حروف و ارقام دسته بندی کنیم. تنها در این صورت است که بر اساس تقاضای مشتری و نیاز آن ها، می توانیم کالاها را بارگیری، پخش و عرضه کنیم.

با داشتن گروه بندی مناسب انجام امور انبارداری و انبارگردانی برای کسانی که در بخش انبار مشغول به کار هستند را بسیار ساده می کنیم و امکان خطا و اشتباه نیز کاهش می یابد.

همان طور که گفتیم هر پالت پلاستیکی وزن بالایی تحمل می کند، بنابراین رعایت ایمنی بخش مهمی در استفاده از پالت ها در قفسه بندی انبار ها می باشد.

پالت

چند اصل قانون اساسی وجود دارد که مربوط به پالت ها می باشد و کسانی که قفسه پالت دارند موظفند که این اصول را رعایت کنند تا مطمئن شوند که فضای قفسه های انبار پالت برای محصولات و کارکنان امن است.

پالت ها مهم ترین وسیله در زنجیره تأمین هستند. اگر دقت کافی صورت نگیرد ممکن است بسیار خطر ساز باشند. زیرا می توانند باعث ایجاد صدماتی نظیر زخمی کردن افراد، ریزش روی کارکنان، افتادن روی مچ پا، صدمه دیدن پا و یا شکستگی آن شوند.

بسیاری از سازمان ها جهت کاهش هزینه های خود پالت پلاستیکی دست دوم می خرند. چون این پالت ها از جنس جنس پلی اتیلن هستند، بنابراین مانند پالت چوبی یا فلزی پوسیده نمی شوند و زنگ نمی زنند.

در زمان قدیم اکثر پالت ها را از چوب یا فلز می ساختند در حالی که امروزه پیشرفته ترین پالت های موجود جنس پلاستیکی دارند.

پالت چوبی امکان بازیافت و تعمیر دارد، از سوی دیگر کم هزینه‎ تر از پالت پلاستیکی می باشد. پالت چوبی در مقایسه با پالت پلاستیکی می‎ تواند وزن بیشتری را متحمل شود.

اما در آن عیب هایی مانند: خرابی در محیط مرطوبت، تراشه داشتن، وجود درصدی خطا در ساخت وجود دارد و همچنین در اتصالات میخ، پیچ و غیره در پالت چوبی استفاده می‎ شود که ممکن است به کالا ها در هنگام انتقال و جا به جایی صدمه بزند.

ولی در مقابل، پالت ‎های پلاستیکی وجود دارند که دارای دوام بیشتر، استرلیزه بودن، فارق از خطای ساخت، مقاوم در برابر رطوبت هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.