مرکز نمایندگی فروش اگزاست فن در تهران

اگزاست فن یکی از تجهیزات تهویه مطبوع با کاربری مکش هوا است. امکان تنظیم دما و رطوبت هوا از طریق این دستگاه وجود دارد. تجهیزات مکنده برای صنایع اهمیت زیادی دارند. نمونه ای از اگزاست فن را می توان در هودهای غول پیکر در صنایع ریخته گری مشاهده کرد.  در این مقاله به شرح و نمایندگی فروش اگزاست فن در تهران می پردازیم.

نمایندگی فروش اگزاست فن در تهران

اگزاست فن چیست

اگزاست فن ، نوعی تجهیزات صنعتی است که به صورت یک مکنده هوا، حجم زیادی از هوا را به داخل خود مکش می کند. این تجهیزات، یکی از قدرتمند ترین دستگاه های تولید شده در حوزه سیستم های تهویه مطبوع به شمار می روند. تجهیزات اگزاست فن بر اساس قدرت مکش طبقه‌بندی می‌شوند و معمولاً در ساختمان های مسکونی و محوطه های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرند.

نمایندگی فروش اگزاست فن در تهران

عملکرد اگزاست فن

برای درک طرز کار اگزاست فن، می‌توانیم هود آشپزخانه را  مثال بزنیم. سیستم های هواکش در مجتمع های مسکونی، نوعی اگزاست فن با توان پایین تر محسوب می شوند. نقش اصلی تجهیزات مکنده هوا در گردش جریان هوا و تهویه محوطه است. در این مرکز تخصصی به عنوان نمایندگی فروش اگزاست فن در تهران ، آماده ارائه خدمات فروش و مشاوره به مشتریان در حوزه سیستم های تهویه مطبوع، انواع چیلر ایرانی، کلین روم و بویلر می باشد.

نمایندگی فروش اگزاست فن در تهران

اجزای اگزاست فن

 • محفظه گردش هوا
 • فن
 • هود
 • فیلتر
 • کانال های عبور و خروج هوا

شرح اجزاء

یک دستگاه اگزاست فن شامل محفظه ای برای گردش جریان هوا، یک کانال برای عبور هوای مکش شده و همچنین خروج هوای تصفیه شده به قسمت های مختلف می باشد؛ سایر قسمت های یک دستگاه مکنده شامل هود و فیلتر می باشند. مکنده ها ابزارهای قدرتمندی برای کاربرد در صنایع هستند به طوری که قادرند حجم زیادی از هوا را با دمای مختلف به سمت فیلترها هدایت کرده و آلودگی هوا را کاهش دهند.

نمایندگی فروش اگزاست فن در تهران

مزایای اگزاست فن

 • قابلیت تهویه حجم بالای هوا
 • قابلیت تنظیم دمای هوای محیط
 • جلوگیری از رشد میکروب ها و میکروارگانیسم ها از طریق تهویه مطبوع
 • امکان تنظیم رطوبت محیط از طریق جریان هوا
 • از بین بردن ذرات گرد و غبار محیط از طریق انتقال آنها به سمت فیلترها
 • انعطاف پذیری در نصب برای محوطه های مختلف
 • قیمت مقرون به صرفه
 • راندمان و کارایی بالا

نمایندگی فروش اگزاست فن در تهران

 کاربردهای اگزاست فن

انواع تجهیزات اگزاست فن برای نصب در محوطه های مسکونی، کارگاهی، کارخانه ها، صنایع، اداره و غیره به کار می رود. اهمیت نصب اگزاست فن در محیط های صنعتی و کارخانه ها بسیار پر رنگ تر است چرا که در این محیط ها حداکثر آلاینده های هوا وجود دارد؛ ذرات آلاینده نظیر گرد و غبار، دود، گازهای سمی، ذرات معلق و غیره که در هوای محوطه های صنعتی وجود دارند، دستگاه تنفسی کارگران را تهدید می کنند؛ به همین دلیل، نصب اگزاست فن می‌تواند یک محیط سالم و ایمن را برای ادامه کار برای کارکنان فراهم آورد.

نمایندگی فروش اگزاست فن در تهران

قیمت اگزاست فن

قیمت اگزاست فن با توجه به ظرفیت و نوع دستگاه مشخص می گردد ، بنابراین تا دست نیافتن به اطلاعات فوق نمی توان قیمت واقعی برای آن مشخص کرد. در نمایندگی فروش اگزاست فن در تهران قیمت چیلر جذبی به صورت رقابتی و بهینه می باشد.

نمایندگی فروش اگزاست فن در تهران

نمایندگی فروش اگزاست فن در تهران

برای اطلاع از خدمات فروش اگزاست فن و دریافت قیمت سیستم های تهویه مطبوع می توانید با نمایندگی فروش اگزاست فن در تهران اقدام کنید. مشاوران ما همواره جهت مشاوره به مشتریان گرامی و همچنین فروش اگزاست فن با خدمات پس از فروش ممتاز و همچنین قیمت مناسب می باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.