مادری با خرید سگ جیبی خوشگل، سفید، کوچک در 3 نوع مختلف دخترش را سوپرایز کرد

در سال های اخیر استفاده از سگ جیبی خوشگل، سفید، کوچک در 3 نوع مختلف و سگ های پشتیبانی در هواپیما (هاسر، 2020) تا CAA در بیمارستان ها افزایش یافته است (Hinic et al., 2019؛ Perez et al., 2019).

این تقاضا ممکن است تحت تأثیر موفقیت برنامه های خواندن مانند USA’s CARE to Read، و Pets as Therapy’s Read2Dogs در بریتانیا بوده باشد.

هر دو توسط ادبیات گسترده ای حمایت می شوند که از مزایای خواندن کودکان با صدای بلند برای سگ ها حمایت می کند؛ این شامل افزایش رفتار در حین انجام وظیفه و بهبود مهارت‌های خواندن قابل اندازه‌گیری مانند روانی، دقت و لحن است.

گفته می شود که سگ ها با تأثیرگذاری بر رفتارهایی که به نوبه خود بر خواندن تأثیر می گذارد، از جمله بهبود اعتماد به نفس و کاهش استرس و اضطراب، این نتایج را به دست می آورند به این ترتیب، یک مجموعه تحقیقاتی نوظهور اکنون در حال بررسی مزایای سلامت روان گسترده‌تر CAA برای کودکان و دانش‌آموزان در حال رشد هستند.

 

سگ های کلاس درس اغلب در تحقیقات CAA ظاهر می شوند؛ در اینجا یک سگ به خوبی آموزش دیده در کلاس درس در کلاس حضور دارد، یا در یک تخت/جعبه محصور است یا اجازه دارد در حین تدریس پرسه بزند.

مشخص شده است که معرفی سگ به کلاس درس در طول درس باعث بهبود رفتار و اجتماعی شدن دانش آموزان می شود و محیط یادگیری مثبت تری را تقویت می کند.

به شرطی که موانع پزشکی و فرهنگی در نظر گرفته شود، یک مطالعه اخیر مستقر در بریتانیا از روش‌های ترکیبی برای کشف مزایای سگ‌های کلاس درس استفاده کرد.

مصاحبه با یک کارمند از سه مدرسه انجام شد و یک نظرسنجی توسط ده پاسخ دهنده تکمیل شد؛ مضامین شناسایی شده مرتبط با مزایای عاطفی، رفتاری و آموزشی.

مزایای آموزشی شامل مزایای از قبل تثبیت شده از گنجاندن سگ در فعالیت های خواندن بود و همچنین در طول تدریس و ایجاد انگیزه در دانش آموزان.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.