طرح تعویض لامپ ال ای دی 9 وات کلور با لامپ فلورسنت در اداره برق شهرستان ها اجرایی شد

برخلاف سایر انواع لامپ ها، لامپ های LED همیشه برای کار با دیمر ساخته نمی شوند. عبارت Dimmable روی بسته بندی از انگلیسی Dimmer (dimmer / dimmer) است که به شما می گوید که آیا این لامپ LED می تواند با دیمر کار کند و بنابراین شدت نور متفاوت است یا خیر.

اگر یک لامپ ال ای دی 9 وات کلور را که قابل تنظیم نیست به یک دیمر متصل کنید، کار نمی کند یا خوب کار نمی کند چشمک می زند.

لامپ های LED طراحی شده اند برای دوام بیشتر لامپ های رشته ای یا هالوژن. طول عمر آن بر حسب ساعت می تواند به طور کلی از 15000 ساعت تا 30000 ساعت متغیر باشد که باعث می شود قبل از تغییر آن چند سال از شما جلوتر باشید.

خلاصه ویژگی ها لامپ ال ای دی:

اکنون که در انتخاب لامپ ال ای دی متخصص شده اید، آماده هستید تا در خرید به اطرافیان خود مشاوره دهید و اگر به سادگی می خواهید روشن شود، 4 ویژگی اساسی زیر را به خاطر بسپارید: ولتاژ تغذیه، شار نوری، دمای رنگ و اینکه آیا لامپ قابل تنظیم است یا خیر.

حدود بیست سال پیش، لامپ‌های رشته‌ای در مواجهه با ورود لامپ‌های فلورسنت فشرده به بازار، شاهد کاهش فروش خود بودند. آنها سازگارتر با محیط زیست بودند، اما هنوز هم معایب زیادی داشتند.

برای کمتر از ده سال، لامپ های LED به نوبه خود با ارائه یک جایگزین اقتصادی تر و زیست محیطی تر، بازار را تکان داده اند. پس آیا آنها به تمام وعده های خود عمل می کنند؟

ال ای دی ها مصرف کمتری را فشار می دهند:

اولین استدلال زیست محیطی به نفع لامپ ها و لامپ های LED این است که آنها در مصرف بسیار کمتر رشد می کنند. طول عمر آنها در واقع بسیار طولانی تر است و بنابراین نیازی به تعویض آنها به دفعات قبل نیست.

یک لامپ گاهی اوقات می تواند تا 10 سال دوام بیاورد در حالی که عمر یک لامپ رشته ای کمتر از یک سال است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.