دمپایی زنانه طبی زن گاندی در حراج سال سوئیس به بالاترین قیمت معامله شد

اگر شما هم قصد خرید یک جفت دمپایی جدید را دارید، ابتدا نگاهی به مجموعه ما بیندازید. ما مطمئن هستیم که نکات ما می تواند به شما در انتخاب درست کمک کند.

دمپایی زنانه طبی کفی ساخته شده از لاستیک کفی آن از چرم است. سه سگک قابل تنظیم در پشت پا به عنوان یک بسته عمل می کند که با آن می توانید کفش را به صورت جداگانه تنظیم کنید.

پاشنه دمپایی نیز برای راحتی طراحی شده و صاف نگه داشته می شود. کفی و کفی آن از چوب پنبه طبیعی و لاستیک راحت ساخته شده است. این یک زیره EVA با ضریب راحتی بالا است.

هر مجموعه کفش‌هایی را برای همه موقعیت‌ها ارائه می‌کند و طیف وسیعی از دمپایی‌های زنانه نیز می‌تواند طرح‌های متفاوتی داشته باشد. و راحتی همیشه در اولویت است.

ما به ویژه تحت تأثیر نسبت قیمت به عملکرد خوب قرار گرفتیم. دمپایی زنان Lico برنده آزمایشی واضح ما است. به هر حال، با عرض کفش معمولی و سایز معمولی، می توانید بدون تردید سایز کفش معمولی خود را سفارش دهید اگر بر خلاف انتظارات معلوم شد که خیلی بزرگ است، می توانید به راحتی آن را تعویض کنید.

با نسبت قیمت به عملکرد خوب و رویه محکم و گرم ساخته شده از نمد پشمی، کفش‌های آندرس ماچادو در آزمون به خوبی عمل کردند. این دمپایی کاملاً بهترین دمپایی زنانه نیست، اما قطعاً یک مدل قابل توصیه است.

جنس داخلی آن از پارچه است و روی پوست دلپذیر است، بنابراین می توانید دمپایی را بدون جوراب بپوشید. همچنین یک پایه پا با شکل ارگونومیک پیدا خواهید کرد که به خوبی از پا پشتیبانی می کند.

زیره لاستیکی پایدار از لیز خوردن روی پارکت یا کاشی ها جلوگیری می کند و عرض کفش معمولی و ارتفاع پاشنه کم باعث راحتی بیشتر می شود.

از نظر زیبایی شناسی و کیفیت فقط اندکی کسر وجود دارد، زیرا طراحی جاودانه است اما به ویژه مدرن نیست.

دوام کفش ها با قیمت نسبتا پایین آن مطابقت دارد اگر هر روز آن ها را بپوشید، ممکن است بعد از یک سال منتظر علائم سایش باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.