خوراک بادمجان شیرین غذای مورد علاقه مادرشوهر ها است

بسته‌بندی ایده آل با طعم فوق العاده خوراک بادمجان شیرین برای علاقه مندان به این نوع از خوراک با بهترین کیفیت آماده و عرضه شده است.

بادمجان از چین و هند سرچشمه گرفته و هزاران سال است که در آنجا کشت می شود. مورهای اسپانیایی بادمجان را به اروپای جنوبی و شرقی وارد کردند که در آنجا بسیار محبوب شد.

کاشفان اولیه دنیای جدید، بادمجان را در دهه 1500 وارد قاره آمریکا کردند، اما این گیاه هرگز مورد توجه قرار نگرفت. برای سال‌ها، آمریکایی‌ها به این گیاه مشکوک بودند، زیرا متعلق به خانواده Nightshade بود که شهرت آن Deadly Nightshade بود.

بادمجان ها، گوجه فرنگی ها و سیب زمینی ها همگی متعلق به این خانواده هستند و بسیاری از آمریکایی ها فکر می کردند این سبزیجات سمی هستند.

در سال 1848 دو نوع ارغوانی بزرگ و ارغوانی اولیه ذکر شده است. آنها را به عنوان گیاه تخم مرغ یا ملونژنا توصیف کردند که او این گیاه را به روش زیر نامید: «این سبزی بومی آفریقا است.

از این رو اسکواش گینه نامیده می شود که با آن در ایالت های جنوبی مشخص شده است.

در سال‌های اخیر کاربرد بسیار عمومی پیدا کرده است و تعداد زیادی از آنها برای بازار فیلادلفیا رشد می‌کنند. از آنها در خورش ها و سوپ ها استفاده می شود و برش های نازک و سرخ می شود.

بادمجان

در حالت دوم، آنها بسیار شبیه صدف هایی هستند که به طور مشابه پخته شده اند.”

بیش از سه قرن است که آمریکایی ها بادمجان بزرگ بنفش را می شناسند. در دهه 1960، برخی از گونه های کوچک ژاپنی برای باغبانان خانگی معرفی شدند.

اخیراً آمریکا از انواع گسترده بادمجان هندی، ایتالیایی، ژاپنی و چینی استقبال کرده است.

خانواده بادمجان یکی از بزرگ‌ترین و متنوع‌ترین خانواده‌های گیاهی است. اندازه و شکل گیاهان و اندازه و شکل میوه ها بسیار متفاوت است، اما همه بادمجان ها در اصل گرمسیری بودند.

آنها عاشق گرما هستند و به گرما نیاز دارند. تقریباً می توان گفت: “هرچه داغ تر، بهتر”. ما معتقدیم این نیاز به گرما است که بادمجان ها را به یک سبزی ظرف ایده آل تبدیل می کند.

هر بادمجانی که می شناسیم در ظرفی رشد می کند. برخی، مانند نخود سبز تایلندی، نیاز به شرط بندی دارند و برخی نه. بادمجان ها در ظروف به میزان زیادی تولید می کنند.

آنها عاشق گرما هستند که از یک دیوار آجری، سنگی یا بتنی در پاسیو خارج می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.