خرید هواساز مستقیم از کارخانه

هواساز در کشور ما در فروشگاه ها و نمایندگی های معتبر مورد داد و ستد قرار می گیرد. وجود مکان های مورد نظر در شهر های مختلفی از کشور مان سبب ایجاد بازار های پر رونقی برای این محصولات می شود. در بازار های کشور ما انواع و اقسام دستگاه ها به فروش گذاشته می شود که نمونه ای از آن ها دستگاه هواساز می باشد که می توان آن ها را در نمونه های مختلفی یافت کرد. خرید هواساز با توجه به مزیت های دستگاه بسیار مفید و اقتصادی می باشد.

خرید هواساز

هواساز چیست

دستگاه هواساز (Air Handling Unit) با گردش هوا و کنترل دما و رطوبت منجر به تهویه مطبوع می گردد.هواساز در یک محفظه فلزی جا گرفته است که قسمت های تشکیل دهنده آن شامل فن، رطوبت زن، کویل سرد و گرم، صداگیر، فیلتر و دمپر می باشد.

خرید هواساز

انواع هواساز

 1. هواساز خانگی
 2. هواساز هایژنیک
 3. هواساز صنعتی
 4. ایرواشر

خرید هواساز

تولید کننده هواساز

اگر اندکی دقت کنیم متوجه می شویم که در بازار های کشور ما انواع و اقسام دستگاه ها به فروش گذاشته می شود که هر کدام از آن ها ویژگی های خاص خود را دارند. نمونه ای از این موارد هواساز می باشد که در دنیایی از تنوع در دسترس مشتریان قرار می گیرد.
زیرا شرکت های تولیدی که هواساز صنعتی را وارد بازار می کنند بسیارند که با استفاده از استاندارد های روز دنیا محصولات را تولید می کنند. در ادامه مطلب نام برخی از شرکت های تولید کننده را ذکر می کنیم که به قرار زیر است:

 • شرکت تولیدی آذرنسیم
 • شرکت تولیدی ساراول
 • شرکت تولیدی ساران
 • شرکت تولیدی اصفهان هوا ساز

خرید هواساز

فروشگاه خرید هواساز

خرید هوا ساز در بازار های کشور ما با توجه به کارایی که دارد مورد توجه مشتریان زیادی قرار می گیرد. در زمینه انجام معاملات این محصولات خدمات بسیاری در گیر هستند که می تواند روند آن ها را تسریع ببخشند. فروشگاه خرید هوا ساز نمونه ای از این موارد است که در شهر های مختلفی موجود می باشد. در ادامه مطلب به چند نمونه از شهر های مورد نظر اشاره می کنیم که به قرار زیر است:

 • شهر تهران
 • شهر مشهد
 • شهر اراک
 • شهر قزوین
 • شهر تبریز

فروشگاه هواساز در کشور

در زمینه فروش هواساز ها در بازار فروشگاه های مختلفی دیده می شود که بزرگ ترین فروشگاه ها و یا نمایندگی ها باکیفیت ترین دستگاه ها را بسته به نیاز و سفارش مستری، وارد بازار های معاملاتی می کنند. لازم به ذکر است که دستگاه ها در قیمت های متفاوتی عرضه می شوند.
بیشتر بخوانید: هواساز هایژنیک مشهد

خرید هواساز

قیمت خرید هواساز

قیمت هواساز با توجه به نوع آپشن های دستگاه و همچنین نوع کاربری و اندازه ظرفیت دستگاه هواساز مشخص می گردد. مشتریان گرامی می توانند جهت اطلاع از آخرین قیمت ها منحصر به نوع پروژه شان و همچنین خرید هواساز با کارشناسان ما در ارتباط باشند.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.