خرید بویلر مستقیم از کارخانه

خرید بویلر در چه زمانی باید صورت بگیرد؟ ابتدا بهتر است به صورت کلی با بویلر ها و نحوه ی عملکرد آن ها آشنا شویم.

بویلر ها که به آن ها دیگ آبگرم نیز گفته می شود، وسیله هایی بسیار کاربردی در صنایع به حساب می آیند و انواع گوناگونی دارند. در هنگام خرید آن ها باید به چند نکته ی مهم توجه کرد.

خرید بویلر

بویلر چیست

بویلر ها که در واقع همان دیگ ها هستند، وسیله ای می باشند که سیال ها در داخل آن ها گرم شده و به نقطه ی جوش خود رسانده می شود. سیالی که معمولاً در داخل بویلر ها ریخته می شود آب است.

بنابراین در هنگام خرید بویلر توجه کنید که دیگ با سایر سیال ها نیز سازگاری داشته باشد. بویلر صنعتی در حقیقت مخازن تحت فشاری هستند که سیالات گوناگون را به درجه ی نهایی حرارتشان می رسانند تا در قسمت های مختلف صنایع گوناگون مورد استفاده قرار بگیرند.

انواع بویلر

  1. بویلر واترتیوب
  2. بویلر فایرتیوب
  3. بویلر دیگی

خرید بویلر

خروجی بویلر ها چیست و در کجا ها مورد استفاده قرار می گیرد؟

بویلر ها که موسوم به دیگ بخار نیز هستند، برای گرم کردن آب و تبخیر آن به کار می روند. از خروجی بویلر ها که همان بخار آب یا آب گرم می باشد، در قسمت های مختلفی مثل تولید کردن برق، به حرکت در آوردن لوکوموتیو ها، رطوبت دادن به محیط و تنظیم رطوبت آن و… استفاده می شود. خرید بویلر در شرایطی که کم آبی وجود داشته باشد و یا منطقه خشک و کم آب باشد، توصیه نمی شود.

برای خرید بویلر به چه دسته بندی هایی باید توجه کرد؟

بویلر ها مدل ها و انواع مختلفی دارند که مشهور ترین آن ها بویلر فایرتیوب و بویلر واترتیوب است. البته بویلر ها علاوه بر این تقسیم بندی، در تقسیم بندی دیگری که از جهت کلاس آن ها صورت می گیرد، به شکل های مختلف دیگری نیز دسته بندی می شوند که عبارت است از:

  1. محل به کار بردن بویلر
  2. میزان فشار کار و فعالیت بویلر
  3. محلی که بخار در آن تولید خواهد شد.

در هنگام انتخاب و خرید بویلر به چه نکاتی باید توجه کرد؟

  • استانداردهای آن
  • ظرفیت بویلر
  • فشار فعالیت آن

یک مدل مشهور بویلر ها کوره برگشتی فولادی است که از آن ها اغلب در ساخت ساختمان هایی که تجاری یا مسکونی هستند استفاده می شود. مدل مشهور دیگر بویلر سه پاس چدنی می باشد که کاربرد آن بیشتر در ساختمان های کم ارتفاع است. در صنایع گوناگون هم معمولاً از بویلر های فولادی فایرتیوب و واترتیوب استفاده های کاربردی بسیاری می شود. در هنگام خرید چیلر ایرانی دقت کنید که دستگاه را برای چه مصرف و کاربردی می خرید.

خرید بویلر

خرید بویلر

مشتریان گرامی می توانند خرید بویلر (دیگ آبگرم) در مدل های مختلف از ظرفیت 90000 الی 30000000Kcal/hr مطابق با استانداردهای بین المللی و با پلاک بازرسی کیفیت و استاندارد ایران را در این سایت مرجع انجام دهند.

جهت استعلام قیمت با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.