خرما پیارم مغزدار مکمل غذایی مورد علاقه مایکل جردن است

یکی از بهترین نوع دیگر خرما خرما پیارم مغزدار است دلیل اینکه برای شمارش درخت خرما از واحد نفر استفاده می کنند این است که دانشمندان معتقد هستند که این درخت همچون انسان نفس می کشد.

خشک شده: مواد مغذی حفظ می شوند. برای جلوگیری از آفت کش ها، ارگانیک را انتخاب کنید. فصل کوتاه است، اما خودتان را درمان کنید زیرا حاوی ویتامین C بیشتری نسبت به زمانی است که خشک شده اند.

این یک میان وعده سالم است که باید همه جا همراه خود داشته باشید. آنها جایگزین شکلات و آب نبات خواهند شد!

خرما سرشار از قندهای طبیعی مانند گلوکز، فروکتوز و ساکارز است و یک میان وعده عالی برای کسانی است که خواهان افزایش سریع انرژی هستند. با ترویج افزایش توده، ورزشکاران نیز از آنها استقبال می کنند.

فواید واقعی خرما برای سلامتی چیست؟ نخل خرما نخلی از خانواده Arecaceae است. این میوه عمدتاً در خاورمیانه و شمال آفریقا به خاطر میوه آن: خرما رشد می کند. خرما نقش اساسی در اقتصاد، سنت و رژیم غذایی روزانه این مناطق دارد. علاوه بر این در ماه رمضان برای افطار مصرف می شود.

خرما

در کشورهای تولید کننده خرما به صورت تازه مصرف می شود. در جاهای دیگر بیشتر به صورت خشک خورده می شوند. بافت ذوب و طعم عسل آنها شیرینی و ظرافت سنت های آشپزی شرقی را تداعی می کند.

ترکیبات غذایی خرما این را پنهان نمی کند: سرشار از قند است. دومی مقدار قابل توجهی انرژی برای بدن فراهم می کند، که در ورزشکارانی که هدفشان عملکرد است عاقلانه است.

اما، آنها فقط حبه قند نیستند، خرما سرشار از فیبر، مس، پتاسیم، منگنز و مواد مغذی گیاهی است. برخی از مواد مغذی نیز در مبارزه با استرس اکسیداتیو و همچنین برای رفع اختلالات حمل و نقل (یبوست، اسهال) بسیار جالب هستند. نام لاتین: Phoenix dactylifera L.

خانواده گیاه شناسی: Aracaceae. قسمت مورد استفاده: توت. و همچنین برای رفع اختلالات حمل و نقل (یبوست، اسهال) و غیره. نام لاتین: Phoenix dactylifera L. خانواده گیاه شناسی: Aracaceae. قسمت مورد استفاده: توت.

و همچنین برای رفع اختلالات حمل و نقل (یبوست، اسهال) و غیره. نام لاتین: Phoenix dactylifera L. خانواده گیاه شناسی: Aracaceae.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.