با پوشیدن کفش ونس ساقدار بلند قدتر می شوید

تفاوت بین وانت مردانه و زنانه چیست؟ تفاوت بین ون های مردانه و زنانه در صورتی که کفش های تک جنسیتی در نظر گرفته شوند چیست؟

سوال خیلی خوبی! تفاوت‌های ظریفی وجود دارد، مانند تنوع اندازه‌های ارائه شده مردان اغلب به اندازه بزرگ‌تری نیاز دارند، رنگ‌ها و الگوهای بیشتر مطابق با ترجیحات مشتری است.

در حالی که تقریباً همه وانت ها نظیر کفش ونس ساقدار با یک اندازه کفش تک جنسیتی برچسب گذاری شده اند، چند مدل بر اساس جنسیت دسته بندی می شوند.

مدل‌های زنانه در اندازه‌های مختلف مانند مردان ارائه نمی‌شوند. به عنوان مثال، ون برای مردان در فرانسه به 52 می رسد، در حالی که ون برای زنان تا 42.5 افزایش می یابد.

اگر از اندازه کفش شما مطمئن نیستیم، می‌توانید با راهنمای سایز در صفحه هر محصول یا پرسش‌های متداول مشورت کنید تا مطمئن شوید درست هستید.

کفش‌های ون در مدل‌های بسیار متنوعی از خنثی‌ترین تا مردانه‌ترین یا زنانه‌ترین مدل‌ها موجود هستند.

یافتن چند مدل مردانه در سایزهای کوچک برای زنان و بالعکس دشوارتر است، اما همگی دارای عرض متوسط ​​و مناسب ون های کلاسیک هستند.

شما همچنان می‌توانید هنگام خرید به تمام طرح‌های نمادین Vans دسترسی داشته باشید، هر جنسیتی که دارید، تنها تفاوت این است که بهتر می‌توانید سایز کفش مناسب را پیدا کنید!

آیا ون ها یونیسکس هستند؟

آیا وانت های یونیسکس باریک تر از کفش های دیگر هستند؟

کفش های ون دارای عرض متوسط ​​هستند، اما اغلب باریک تر از کفش های دیگر در نظر گرفته می شوند.

از آنجایی که آنها برای ماندگاری ساخته شده اند، پیدا کردن اندازه مناسب بسیار مهم است، به همین دلیل است که توصیه می کنیم قبل از خرید مدل مورد علاقه خود را امتحان کنید.

برای پرسیدن تمام سوالات خود و کشف پیشنهادات مختلف ما از نزدیکترین فروشگاه ونس دیدن کنید.

وقتی نوبت به انتخاب کفش‌های Vans می‌رسد، هیچ قانونی برای پوشیدن مردان یا زنان وجود ندارد شما آزاد هستید که مدلی را انتخاب کنید که بیشتر به شما می‌آید!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.