با ساعت گلکسی واچ 4 نیاز به دکتر برای چکاپ ندارید!!

اولین ساعت مچی در ژنو ظاهر شد. آنچه امروز بدیهی به نظر می رسد در آن زمان یک عشوه گری منحصراً زنانه بود. بیش از حد زنانه و دقیق تر از ساعت های جیبی، چون مینیاتوری شده است، ساعت مچی تلاش می کند خود را تحمیل کند.

ساعت گلکسی واچ 4 در حال حاضر با زیبایی خاصش توانسته بازار پر رونقی را از آن خود نماید.

در ارتش و بعداً در مچ خلبانان بود که رستگاری خود را یافت. این ساعت که برای بیان زمان زیباتر و از نظر عینی کاربردی تر بود، به یک استاندارد تبدیل شد و شرکت سوئیسی Girard-Perregaux اولین تولید انبوه خود را در حدود سال 1880، 2000 ساعت مچی در نظر گرفته شده برای افسران نیروی دریایی آلمان توسعه داد. محکم تر، صاف تر، دقیق تر، به زودی ضد آب خواهد شد، حتی در اعماق پرتگاه.

در سال 1969 ساعت سازی کوارتز را کشف کرد. انقلاب جدید: این قطعه ارزان قیمت که توسط یک باتری متصل به یک مدار الکترونیکی و یک موتور تغذیه می شود، به طور مداوم با فرکانس فوق العاده پایدار در نوسان است.

اولین ساعت کوارتز توسط گروه ژاپنی Seiko ساخته شد که Astron-35SQ خود را در 25 دسامبر 1969 پس از 10 سال تحقیق و توسعه معرفی کرد. دقت آن حدود 5 ثانیه در ماه یا 1 دقیقه در سال است.

بلافاصله، فروش ساعت های کوارتز منفجر شد. با قیمت بسیار کم، اکنون می‌توانیم ساعتی ده برابر دقیق‌تر از ساعت‌های مکانیکی معتبر بخریم که اکنون در شش سال گذشته یک ثانیه عقب‌تر هستیم.

در همان سال، باز آلدرین امگا اسپیدمستر را به ماه برد. ساعت کریستال مایع توسط Longines اختراع شد در حالی که همیلتون اولین ساعت را با نمایشگر LED الکتروشورایی به بازار عرضه کرد.

Swatch، انقباض سوئیسی و ساعت در سال 1983 وارد بازار شد. ایده؟ طراحی ساعت کوارتز سوئیسی البته با کیفیت بالا و قیمت پایین. نوآوری؟ پلاستیک. ارزان اما مقاوم، همچنین تجمل پذیری از بی نهایت رنگ و الگو را برای چسبیدن تا حد امکان به روندها ارائه می دهد.

مونتاژ بسیار ساده را به آن اضافه کنید، هزینه های تولید تا 80 درصد کاهش می یابد و به موفقیت غیرقابل انکاری دست خواهید یافت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.