با دفتر سیمی ساده حل سخت ترین مسائل فیزیک آسان می شود

یک مطالعه قبلی تصویربرداری رزونانس مغناطیسی عملکردی (fMRI) گزارش داد که حافظه اپیزودیک یک کلمه یا تصویر مربوط به یک شبکه عملکردی است که شامل پرکونوئوس خلفی چپ و قشر جلوی مغز جانبی چپ است.

از سوی دیگر، عملکرد زبان به شدت در حافظه اپیزودیک انسان نقش دارد و برخی از مناطق مرتبط با زبان در طول رمزگذاری و بازیابی حافظه به کار گرفته می‌شوند.

استفاده از دفتر سیمی ساده برای نوشتن یکی از راه های تقویت مغز و حافظه است که در بسیاری از مطالعات نیز به آن تاکید شده است.

قشر پیش حرکتی جانبی چپ (LPMC) و قسمت‌های اپوکولار یا مثلثی چپ شکنج فرونتال تحتانی نقش مرکزی در پردازش نحوی دارند، در حالی که شکنج زاویه‌ای یا فوق حاشیه سمت چپ سهم عمده‌ای دارد.

علاوه بر این، قشر پیشانی راست به عنوان یک منطقه حمایت کننده برای پردازش نحوی شناسایی شد. فعال‌سازی در این نواحی در طول بازیابی حافظه مشاهده می‌شود زیرا مطالعات fMRI نشان داد که هیپوکامپ و نواحی مرتبط با زبان درگیر در مرحله رمزگذاری نیز در مرحله بازیابی فعال می‌شوند.

وظیفه بازیابی ما به طور انتقادی شامل حافظه اپیزودیک قرار ملاقات های برنامه ریزی شده بود، و بنابراین فعال سازی در این مناطق برای گروه Note بیشتر از گروه های دیگر افزایش می یابد.

شما از شر دفترچه خود خلاص نمی شوید. از آنجایی که پس از پردازش یادداشت‌ها در پایان هفته، نوت‌بوک خود را نمی‌سوزانید، باید به آن مراجعه کنید.

اما این احتمال وجود دارد که اگر اکنون نمی توانید راهی برای پردازش یادداشت های خود بیاندیشید، لازم نیست از حلقه ها بپرید تا خانه ای برای آنها پیدا کنید. خانه آنها در سر شماست.

حتی اگر نمایه ای از نوع Bullet Journal داشته باشید، احتمالاً به این یادداشت ها مراجعه نمی کنید.

با تک تک نت ها کاری انجام ندهید. انتخاب نکردن این است که چگونه بخش خوبی از یادداشت‌های یادداشت روزانه خود را پردازش می‌کنم.

وقتی یادداشتی را پردازش کردم تنها کاری که انجام می دهم این است که آن را با هایلایتر خود علامت گذاری کنم.

به این ترتیب من هنوز می توانم آن را بخوانم، اما می دانم که آن را پردازش کرده ام. وقتی برای پردازش دوباره آماده شدم، فقط اولین پست بدون هایلایت را پیدا می کنم و از آنجا به جلو کار می کنم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.