ایزوگام عمده ای که به طور خودکار تمیز می شود

در عصر “آجر کین و کاشی هان” یک ایزوگام عمده ضد آب سقف شیبدار با کاشی به عنوان ماده اصلی ضد آب شکل گرفت. «آجر کین و کاشی هان» دستاوردهای مصالح ساختمانی در سلسله‌های کین و هان را توصیف می‌کند.

آجر کین به آجر سرب معروف است، آجر کین دارای تزئینات اساسی مانند چک کردن چهارخانه، الگوهای آفتابی و عکس های پیچیده شکار و جشن است.

انتهای کاشی هان با تزئینات پیچیده تر است. کاشی ها با طرح های چهار جانور تند اژدهای آبی، ببر سفید، کتانی و لاک پشت سیاه در وانگ مانگ به پایان می رسند.

پس از آزادسازی، سقف های مسطح و سقف های شیب کوچک پدیدار شدند و به تدریج جایگزین سقف های شیب دار به عنوان فرم اصلی سقف شدند. لایه ضد آب سقف به طور کلی از یک نمد آسفالت منفرد یا یک لایه بتن سنگی ظریف به عنوان لایه ضد آب ساخته می شود (چاکرابورتی و الزارکا 2019).

 

عایق رطوبتی غشایی یک لایه سطحی ضد آب است که برای جلوگیری از نشت یا آسیب آب قرار می گیرد. عایق رطوبتی از ورود آب به فونداسیون شما جلوگیری می کند و از آسیب آب در ساختمان شما جلوگیری می کند، چه برای محافظت از زیرزمین یا سقف ملک شما.

این یک مجموعه داده قوسی است که حداکثر دو فرزند در هر گره دارد. از طرف دیگر، یک درخت دودویی ممکن است به عنوان یک درخت بدون جهت تعبیر شود و نه به عنوان یک نمودار هدایت شده، که یک درخت مرتب و ریشه دار را به عنوان درخت دودویی می سازد.

چنین تعداد زیادی از مشکلات کیفیت مهندسی سقف لزوماً ناشی از خرابی لایه پوشش نیست؛ با این حال، از طریق بررسی های محل در مورد نشت سقف های بتنی مسلح دو ساختمان که روش های عایق رطوبتی پوششی را اتخاذ کرده اند.

همچنین بازیابی و تجزیه و تحلیل ادبیات منتشر شده در مورد آسیب های سقف های عایق رطوبتی پوشش، طراحی و ساخت پوشش ضد آب پوشش داده شده را انجام دادیم، لایه سازه همواره حلقه ضعیفی در طراحی مهندسی سقف بوده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.